Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | G24q3 |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Ονομαστική κατανάλωση | 26W |
| Φωτεινή ροή | 1800 lumen |
| Ώρες ζωής | 8000h |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 41m D, 158mm L |
| Μάρκα | MEGAMAN |
| Κωδικός προϊόντος | 40-01531 |




