Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E27 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 3,5W |
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Φωτεινή ροή | 230lm |
| Φωτεινή ένταση | 460cd |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2700K |
| Ώρες ζωής | 25.000 |
| Dimmable | OXI |
| Διαστάσεις | 50cm |
| Κωδικός προϊόντος | 4052899954991 |




