Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | G13 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 18W |
| Φωτεινή ροή | 1350lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 8000K |
| Ώρες ζωής | 20.000 |
| Dimmable | ΝΑΙ |
| Διαστάσεις | 590mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4008321027962 |
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | G13 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 18W |
| Φωτεινή ροή | 1350lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 8000K |
| Ώρες ζωής | 20.000 |
| Dimmable | ΝΑΙ |
| Διαστάσεις | 590mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4008321027962 |