Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | GU5,3 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 3W |
| Ονομαστική τάση | 12v |
| Θερμότητα (Kelvin) | ΚΟΚΚΙΝΟ |
| Ώρες ζωής | 15.000 |
| Dimmable | NAI |
| Διαστάσεις | 43mm L, 50mm D |
| Κωδικός προϊόντος | 13-161329 |
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | GU5,3 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 3W |
| Ονομαστική τάση | 12v |
| Θερμότητα (Kelvin) | ΚΟΚΚΙΝΟ |
| Ώρες ζωής | 15.000 |
| Dimmable | NAI |
| Διαστάσεις | 43mm L, 50mm D |
| Κωδικός προϊόντος | 13-161329 |