Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | ADELEQ |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | G4 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 15W |
| Ονομαστική τάση | 12v |
| Φωτεινή ροή | 80lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 6200K |
| Ώρες ζωής | 15.000 |
| Dimmable | ΝΑΙ |
| Διαστάσεις | 28mm L, 12mm D |
| Κωδικός προϊόντος | 13-915009 |




