Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | ADELEQ |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | G4 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 0,5W |
| Ονομαστική τάση | 12v |
| Θερμότητα (Kelvin) | ΜΠΛΕ |
| Ώρες ζωής | 10.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 23mm L, 10mm D |
| Κωδικός προϊόντος | 13-104 |
| Μάρκα | ADELEQ |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | G4 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 0,5W |
| Ονομαστική τάση | 12v |
| Θερμότητα (Kelvin) | ΜΠΛΕ |
| Ώρες ζωής | 10.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 23mm L, 10mm D |
| Κωδικός προϊόντος | 13-104 |