Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | G13 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 36W |
| Φωτεινή ροή | 3260lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Ώρες ζωής | 20.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 1200mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4008321232823 |
ΚΩΔ: 4008321232823
16,74€ συμπ. ΦΠΑ
| Μάρκα | OSRAM |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | G13 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 36W |
| Φωτεινή ροή | 3260lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Ώρες ζωής | 20.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 1200mm |
| Κωδικός προϊόντος | 4008321232823 |