Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | INTERLIGHT |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Ονομαστική κατανάλωση | 56W |
| Θερμότητα (Kelvin) | 5000K |
| Τύπος λάμπας LED | COB |
| Διαστάσεις | 350x410mm |
| Φωτεινή ροή | 8110LM |
| Κωδικός προϊόντος | 15713 |
ΚΩΔ: 15713
CONTROLGEAR: ενσωματωμένος LED DRIVER TCI MP 55 1400 BI, cosφ 0.98, ripple<3%, made in Italy.
173,60€ συμπ. ΦΠΑ
| Μάρκα | INTERLIGHT |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Ονομαστική κατανάλωση | 56W |
| Θερμότητα (Kelvin) | 5000K |
| Τύπος λάμπας LED | COB |
| Διαστάσεις | 350x410mm |
| Φωτεινή ροή | 8110LM |
| Κωδικός προϊόντος | 15713 |