Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | INTERLIGHT |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Ονομαστική κατανάλωση | 95W |
| Θερμότητα (Kelvin) | 5000K |
| Τύπος λάμπας LED | COB |
| Διαστάσεις | 500x410mm |
| Φωτεινή ροή | 13000lm |
| Κωδικός προϊόντος | 15650 |
ΚΩΔ: 15650
CONTROLGEAR: ενσωματωμένος LED DRIVER TCI MP 55 1400 BI, cosφ 0.98, ripple<3%, made in Italy.
186,74€ συμπ. ΦΠΑ
| Μάρκα | INTERLIGHT |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Ονομαστική κατανάλωση | 95W |
| Θερμότητα (Kelvin) | 5000K |
| Τύπος λάμπας LED | COB |
| Διαστάσεις | 500x410mm |
| Φωτεινή ροή | 13000lm |
| Κωδικός προϊόντος | 15650 |