Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | INTERLIGHT |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Ονομαστική κατανάλωση | 30W |
| Θερμότητα (Kelvin) | 5000K |
| Τύπος λάμπας LED | COB |
| Φωτεινή ροή | 4000 lumen |
| Διαστάσεις | Φ:410 mm, 300mm Y |
| Κωδικός προϊόντος | 16444 |
| Μάρκα | INTERLIGHT |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Ονομαστική κατανάλωση | 30W |
| Θερμότητα (Kelvin) | 5000K |
| Τύπος λάμπας LED | COB |
| Φωτεινή ροή | 4000 lumen |
| Διαστάσεις | Φ:410 mm, 300mm Y |
| Κωδικός προϊόντος | 16444 |