Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | INTERLIGHT |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Ονομαστική κατανάλωση | 40W |
| Θερμότητα (Kelvin) | 5000K |
| Τύπος λάμπας LED | COB |
| Φωτεινή ροή | 6300 lumen |
| Διαστάσεις | Φ:410 mm, 350mm Y |
| Κωδικός προϊόντος | 16193 |
| Μάρκα | INTERLIGHT |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Ονομαστική κατανάλωση | 40W |
| Θερμότητα (Kelvin) | 5000K |
| Τύπος λάμπας LED | COB |
| Φωτεινή ροή | 6300 lumen |
| Διαστάσεις | Φ:410 mm, 350mm Y |
| Κωδικός προϊόντος | 16193 |