Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | INTERLIGHT |
|---|---|
| Τύπος λάμπας LED | COB |
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Θερμότητα (Kelvin) | 5000K |
| Ονομαστική κατανάλωση | 35w |
| Φωτεινή ροή | 3920lm |
| Διαστάσεις | Φ:170 |
| Κωδικός προϊόντος | 14325 |
ΚΩΔ: 14325
CONTROLGEAR:ενσωματωμένος LED DRIVER TALEX LC TRIDONIC 35W 800mA Fix C SNC
71,42€ συμπ. ΦΠΑ
| Μάρκα | INTERLIGHT |
|---|---|
| Τύπος λάμπας LED | COB |
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Θερμότητα (Kelvin) | 5000K |
| Ονομαστική κατανάλωση | 35w |
| Φωτεινή ροή | 3920lm |
| Διαστάσεις | Φ:170 |
| Κωδικός προϊόντος | 14325 |