Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | INTERLIGHT |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Ονομαστική κατανάλωση | 30W |
| Θερμότητα (Kelvin) | 5000K |
| Τύπος λάμπας LED | COB |
| Διαστάσεις | 110x120mm |
| Φωτεινή ροή | 3710LM |
| Κωδικός προϊόντος | 14719 |
ΚΩΔ: 14719
ΠΡΟΣΟΧΗ:το χρώμα του συγκεκριμένου κωδικού δίνεται στον τίτλο και ίσως διαφέρει από το χρώμα στην φωτογραφία.
CONTROLGEAR: ενσωματωμένος LED DRIVER TALEX LC TRIDONIC 35W 800mA Fix C SNC.
65,72€ συμπ. ΦΠΑ
| Μάρκα | INTERLIGHT |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Ονομαστική κατανάλωση | 30W |
| Θερμότητα (Kelvin) | 5000K |
| Τύπος λάμπας LED | COB |
| Διαστάσεις | 110x120mm |
| Φωτεινή ροή | 3710LM |
| Κωδικός προϊόντος | 14719 |