Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | INTERLIGHT |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Ονομαστική κατανάλωση | 20W |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Τύπος λάμπας LED | COB |
| Διαστάσεις | 150x105mm |
| Φωτεινή ροή | 2110LM |
| Κωδικός προϊόντος | 15970 |
ΚΩΔ: 15970
ΠΡΟΣΟΧΗ:το χρώμα του συγκεκριμένου κωδικού δίνεται στον τίτλο και ίσως διαφέρει από το χρώμα στην φωτογραφία.
72,79€ συμπ. ΦΠΑ
| Μάρκα | INTERLIGHT |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Ονομαστική κατανάλωση | 20W |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Τύπος λάμπας LED | COB |
| Διαστάσεις | 150x105mm |
| Φωτεινή ροή | 2110LM |
| Κωδικός προϊόντος | 15970 |