Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | INTERLIGHT |
|---|---|
| Τύπος λάμπας LED | COB |
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Ονομαστική κατανάλωση | 20W |
| Φωτεινή ροή | 2600lm |
| Διαστάσεις | 240x75mm |
| Κωδικός προϊόντος | 15932 |
ΚΩΔ: 15932
ΠΡΟΣΟΧΗ:το χρώμα του συγκεκριμένου κωδικού δίνεται στον τίτλο και ίσως διαφέρει από το χρώμα στην φωτογραφία.
CONTROLGEAR: ενσωματωμένος LED DRIVER TALEX LC TRIDONIC 20W 500mA Fix C SNC.
DRIVER TALEX LC TRIDONIC 20W 500mA Fix C SNC.
54,31€ συμπ. ΦΠΑ
| Μάρκα | INTERLIGHT |
|---|---|
| Τύπος λάμπας LED | COB |
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Ονομαστική κατανάλωση | 20W |
| Φωτεινή ροή | 2600lm |
| Διαστάσεις | 240x75mm |
| Κωδικός προϊόντος | 15932 |