Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | INTERLIGHT |
|---|---|
| Τύπος λάμπας LED | COB |
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Θερμότητα (Kelvin) | 5000K |
| Ονομαστική κατανάλωση | 2x13W |
| Φωτεινή ροή | 3520LM |
| Διαστάσεις | Φ:106 |
| Κωδικός προϊόντος | 15078 |
ΚΩΔ: 15078
ΠΡΟΣΟΧΗ:το χρώμα του συγκεκριμένου κωδικού δίνεται στον τίτλο και ίσως διαφέρει από το χρώμα στην φωτογραφία.
CONTROLGEAR: ενσωματωμένος LED DRIVER TALEXLC TRIDONIC 35W 800mA Fix C SNC.
100,44€ συμπ. ΦΠΑ
| Μάρκα | INTERLIGHT |
|---|---|
| Τύπος λάμπας LED | COB |
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Θερμότητα (Kelvin) | 5000K |
| Ονομαστική κατανάλωση | 2x13W |
| Φωτεινή ροή | 3520LM |
| Διαστάσεις | Φ:106 |
| Κωδικός προϊόντος | 15078 |