Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | FOS.ME |
|---|---|
| Θερμότητα (Kelvin) | 6500K |
| Φωτεινή ροή | 510lm |
| Ονομαστική κατανάλωση | 6W |
| Διαστάσεις | 12 Δ |
| IP | 40 |
| Κωδικός προϊόντος | 05-00382-1 |
| Ώρες ζωής | 30.000 |
| Μάρκα | FOS.ME |
|---|---|
| Θερμότητα (Kelvin) | 6500K |
| Φωτεινή ροή | 510lm |
| Ονομαστική κατανάλωση | 6W |
| Διαστάσεις | 12 Δ |
| IP | 40 |
| Κωδικός προϊόντος | 05-00382-1 |
| Ώρες ζωής | 30.000 |