Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Ονομαστική τάση | 230v |
|---|---|
| Τύπος λαμπτήρα | COB |
| Ονομαστική κατανάλωση | 20W |
| IP | 40 |
| Φωτεινή ροή | 2250LM |
| Θερμότητα (Kelvin) | 5000K |
| Χρώμα | ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ |
| Διαστάσεις | 230mm Δ |
| Κωδικός προϊόντος | 13955 |
13955
42,85€ συμπ. ΦΠΑ
| Ονομαστική τάση | 230v |
|---|---|
| Τύπος λαμπτήρα | COB |
| Ονομαστική κατανάλωση | 20W |
| IP | 40 |
| Φωτεινή ροή | 2250LM |
| Θερμότητα (Kelvin) | 5000K |
| Χρώμα | ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ |
| Διαστάσεις | 230mm Δ |
| Κωδικός προϊόντος | 13955 |