Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Ονομαστική τάση | 230v |
|---|---|
| Τύπος λαμπτήρα | COB |
| Ονομαστική κατανάλωση | 32W |
| IP | 40 |
| Ra | 80 |
| Φωτεινή ροή | 3890LM |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Χρώμα | ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ |
| Κωδικός προϊόντος | 13994 |
| Διαστάσεις | 230mm Δ |
| Ονομαστική τάση | 230v |
|---|---|
| Τύπος λαμπτήρα | COB |
| Ονομαστική κατανάλωση | 32W |
| IP | 40 |
| Ra | 80 |
| Φωτεινή ροή | 3890LM |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Χρώμα | ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ |
| Κωδικός προϊόντος | 13994 |
| Διαστάσεις | 230mm Δ |