Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Τύπος λαμπτήρα | COB |
|---|---|
| Ονομαστική κατανάλωση | 20W |
| IP | 40 |
| Ra | 80 |
| Φωτεινή ροή | 2110LM |
| Θερμότητα (Kelvin) | 3000K |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟ |
| Κωδικός προϊόντος | 13656 |
| Τύπος λαμπτήρα | COB |
|---|---|
| Ονομαστική κατανάλωση | 20W |
| IP | 40 |
| Ra | 80 |
| Φωτεινή ροή | 2110LM |
| Θερμότητα (Kelvin) | 3000K |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟ |
| Κωδικός προϊόντος | 13656 |