Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | ADELEQ |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Βάση-Ντουί | E14 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 10W |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 84mm L |
| Ώρες ζωής | 10000h |
| Κωδικός προϊόντος | 14-51450 |
| Μάρκα | ADELEQ |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Βάση-Ντουί | E14 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 10W |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 84mm L |
| Ώρες ζωής | 10000h |
| Κωδικός προϊόντος | 14-51450 |