Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | ADELEQ |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Βάση-Ντουί | Ε27 |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2700K |
| Ονομαστική κατανάλωση | 20W |
| Φωτεινή ροή | 1190 lumen |
| Ώρες ζωής | 8000h |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 48mm D, 167mm L |
| Κωδικός προϊόντος | 14-52730206 |




