Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | ADELEQ |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Βάση-Ντουί | E27 |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Ονομαστική κατανάλωση | 15W |
| Φωτεινή ροή | 740 lumen |
| Ώρες ζωής | 8000h |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 118mm L |
| Κωδικός προϊόντος | 14-53027151 |

MEGAMAN ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ SLU114 E27|230V|14W|4000K|800LM
MEGAMAN ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ MU111i E27|230V|11W|2700K|750LM 


