Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | ADELEQ |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E27 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 8W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 1050lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2800K |
| Ώρες ζωής | 10.000 |
| Dimmable | NAI |
| Διαστάσεις | 110mm L, 66mm D |
| Κωδικός προϊόντος | 13-27218009 |





