Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | ADELEQ |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E14 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 4W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 420lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2800K |
| Ώρες ζωής | 10.000 |
| Dimmable | NAI |
| Διαστάσεις | 121mm L, 35mm D |
| Κωδικός προϊόντος | 13-140140029 |

LEDVANCE Panel τετράγωνο 40w|4000lm|230v|4000k|120μοιρες|595x595mm
MEGAMAN LED R50 LR2603.5-SWFL E14|230V|3.5W|4000K|250LM|90μοιρες 



