Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | ADELEQ |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E27 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 1.3W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 60lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 6000K |
| Ώρες ζωής | 10.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 113mm L, 60mm D |
| Κωδικός προϊόντος | 14-60210 |





