Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | ADELEQ |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E27 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 10W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 830lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 3000K |
| Ώρες ζωής | 10.000 |
| Dimmable | NAI |
| Διαστάσεις | 110mm L, 60mm D |
| Κωδικός προϊόντος | 13-272210009 |

MEGAMAN LED LR3010.5-WFL PAR30 E27|230V|10.5W|2800K|620LM|35μοιρες 

