Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | ADELEQ |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E27 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 8W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 640lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 3000K |
| Ώρες ζωής | 10.000 |
| Dimmable | OXI |
| Διαστάσεις | 110mm L, 60mm D |
| Κωδικός προϊόντος | 13-2722800 |

OSRAM διπλού πηνίου σιδηροδρομικών SIG 1820 BA20d|30v|15/15w|213lm 


