Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | ADELEQ |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E27 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 15W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 1350lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 3000K |
| Ώρες ζωής | 10.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 161mm L, 125mm D |
| Κωδικός προϊόντος | 13-271201500 |




