Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | ADELEQ |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E27 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 18W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 1520lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Ώρες ζωής | 10.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 156mm L, 120mm D |
| Κωδικός προϊόντος | 13-272120181 |

MEGAMAN LED LR3010.5-WFL PAR30 E27|230V|10.5W|2800K|620LM|35μοιρες 


