Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | ADELEQ |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | GU 10 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 3W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 250lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 6200K |
| Ώρες ζωής | 10.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 50mm L, 50mm D |
| Κωδικός προϊόντος | 13-40230 |




