Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | ADELEQ |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | GU 4 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 5W |
| Ονομαστική τάση | 12v |
| Φωτεινή ροή | 330lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 3000K |
| Ώρες ζωής | 15.000 |
| Dimmable | ΝΑΙ |
| Διαστάσεις | 44mm L, 50mm D |
| Κωδικός προϊόντος | 13-1651500 |

OSRAM LED Parathom Advanced MR11 GU4|3,1w|12v|621lm|2700k|30μοιρες|Dimmable 



