Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | ADELEQ |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E27 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 40W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 3600m |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 120mm D ,215mm L |
| Κωδικός προϊόντος | 13-2770401 |
| Μάρκα | ADELEQ |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E27 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 40W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 3600m |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 120mm D ,215mm L |
| Κωδικός προϊόντος | 13-2770401 |