Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | ADELEQ |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | G4 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 2W |
| Ονομαστική τάση | 12v |
| Φωτεινή ροή | 135lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 3000K |
| Ώρες ζωής | 15.000 |
| Dimmable | NAI |
| Διαστάσεις | 27mm L, 13mm D |
| Κωδικός προϊόντος | 13-90200 |

OSRAM LED Parathom MR11 GU4|3,7w|12v|200lm|2700k|30μοιρες 



