Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | ADELEQ |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | G4 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 2W |
| Ονομαστική τάση | 12v |
| Φωτεινή ροή | 135lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 6200K |
| Ώρες ζωής | 15.000 |
| Dimmable | NAI |
| Διαστάσεις | 27mm L, 13mm D |
| Κωδικός προϊόντος | 13-9020 |

OSRAM LED Parathom Pin G4|2,4w|12v|300lm|2700k|300μοιρες 



