Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | ADELEQ |
|---|---|
| Ονομαστική κατανάλωση | 23W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 2200lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Ώρες ζωής | 15.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 150cm |
| Κωδικός προϊόντος | 13-01231 |
| Μάρκα | ADELEQ |
|---|---|
| Ονομαστική κατανάλωση | 23W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 2200lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Ώρες ζωής | 15.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 150cm |
| Κωδικός προϊόντος | 13-01231 |