Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | ADELEQ |
|---|---|
| Ονομαστική κατανάλωση | 10W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 950lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Ώρες ζωής | 15.000 |
| Dimmable | NAI |
| Διαστάσεις | 60cm |
| Κωδικός προϊόντος | 13-01019 |
| Μάρκα | ADELEQ |
|---|---|
| Ονομαστική κατανάλωση | 10W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 950lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Ώρες ζωής | 15.000 |
| Dimmable | NAI |
| Διαστάσεις | 60cm |
| Κωδικός προϊόντος | 13-01019 |