Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | EUROLAMP |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E27 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 5W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 400lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 6500K |
| Ώρες ζωής | 25.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 78mm L, 45mm D |
| Κωδικός προϊόντος | 147-80232 |




