Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | EUROLAMP |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | B22 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 6W |
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Φωτεινή ροή | 480lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 6500K |
| Ώρες ζωής | 25.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 110mm |
| Κωδικός προϊόντος | 147-80250 |




