Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | EUROLAMP |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E27 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 8W |
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Φωτεινή ροή | 650lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Ώρες ζωής | 25.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 110mm |
| Κωδικός προϊόντος | 147-80261 |





