Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | EUROLAMP |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E27 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 20W |
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Φωτεινή ροή | 1880lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2700K |
| Ώρες ζωής | 25.000 |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 153mm x 80mm |
| Κωδικός προϊόντος | 147-80217 |




