Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | EUROLAMP |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E27 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 7W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 780lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2700K |
| Ώρες ζωής | 10.000 |
| Dimmable | ΝΑΙ |
| Διαστάσεις | 105mm L, 60mm D |
| Κωδικός προϊόντος | 147-81152 |

MEGAMAN LED LR1412D-75H30D E27|230V|12W|2800K|600LM|30μοιρες|Dimmable 


