Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | EUROLAMP |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E27 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 10W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 1050lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2400K |
| Ώρες ζωής | 10.000 |
| Dimmable | ΝΑΙ |
| Διαστάσεις | 140mm L, 64mm D |
| Κωδικός προϊόντος | 147-80932 |

MEGAMAN LED LR2906-WFL PAR20 E27|230V|8W|2800K|350LM|35μοιρες 



