Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | EUROLAMP |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E27 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 18W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 1800lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 6500K |
| Ώρες ζωής | 25.000 |
| Dimmable | ΝΑΙ |
| Διαστάσεις | 150mm L, 110mm D |
| Κωδικός προϊόντος | 147-84494 |



