Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | EUROLAMP |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E27 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 6W |
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2700K + RGB |
| Ώρες ζωής | 25.000 |
| Διαστάσεις | 110mm x 60mm |
| Κωδικός προϊόντος | 147-84920 |
| Μάρκα | EUROLAMP |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | E27 |
| Ονομαστική κατανάλωση | 6W |
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Θερμότητα (Kelvin) | 2700K + RGB |
| Ώρες ζωής | 25.000 |
| Διαστάσεις | 110mm x 60mm |
| Κωδικός προϊόντος | 147-84920 |