Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | FOS.ME |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | G5 |
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Θερμότητα (Kelvin) | 6500K |
| Ονομαστική κατανάλωση | 21W |
| Φωτεινή ροή | 1660lm |
| Μήκος | 863mm |
| Ra | Ra > 80 |
| Κωδικός προϊόντος | 03-00610 |
| Μάρκα | FOS.ME |
|---|---|
| Βάση-Ντουί | G5 |
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Θερμότητα (Kelvin) | 6500K |
| Ονομαστική κατανάλωση | 21W |
| Φωτεινή ροή | 1660lm |
| Μήκος | 863mm |
| Ra | Ra > 80 |
| Κωδικός προϊόντος | 03-00610 |