Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | FOS.ME |
|---|---|
| Ονομαστική κατανάλωση | 20W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 1800lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 3000K |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | Φ:255 |
| Κωδικός προϊόντος | 30-00105-7 |
| Μάρκα | FOS.ME |
|---|---|
| Ονομαστική κατανάλωση | 20W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 1800lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 3000K |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | Φ:255 |
| Κωδικός προϊόντος | 30-00105-7 |