Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | FOS.ME |
|---|---|
| Ονομαστική κατανάλωση | 50W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 4500Lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | Φ:300 |
| Κωδικός προϊόντος | 30-00108-7 |
| Μάρκα | FOS.ME |
|---|---|
| Ονομαστική κατανάλωση | 50W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 4500Lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | Φ:300 |
| Κωδικός προϊόντος | 30-00108-7 |