Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | FOS.ME |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 220-240v |
| Βάση-Ντουί | GU10 |
| Θερμότητα (Kelvin) | 4000K |
| Ονομαστική κατανάλωση | 3W |
| Φωτεινή ροή | 240 lumen |
| Ώρες ζωής | 15000h |
| Dimmable | ΟΧΙ |
| Διαστάσεις | 50m D, 55mm L |
| Κωδικός προϊόντος | 44-04751 |

Adeleq LED G4|0,5w|12v|ΚΙΤΡΙΝΟ|45μοιρες 

