Επιπρόσθετες Πληροφορίες
| Μάρκα | INTERLIGHT |
|---|---|
| Ονομαστική κατανάλωση | 20W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 800lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 3000K |
| Ώρες ζωής | 100000 |
| Dimmable | 1-100% |
| Διαστάσεις | Φ:111 |
| Κωδικός προϊόντος | 14515 |
31,00€ συμπ. ΦΠΑ
| Μάρκα | INTERLIGHT |
|---|---|
| Ονομαστική κατανάλωση | 20W |
| Ονομαστική τάση | 230v |
| Φωτεινή ροή | 800lm |
| Θερμότητα (Kelvin) | 3000K |
| Ώρες ζωής | 100000 |
| Dimmable | 1-100% |
| Διαστάσεις | Φ:111 |
| Κωδικός προϊόντος | 14515 |